Hoofding Gooik

Persmedewerkers 

Het Laatste Nieuws
Flieterkouter 53
1570 Tollembeek
0475/60 39 89
colpaert.marc1@scarlet.be

Nieuwsblad.be
Jan Avau
0496 59 50 69
gooik@nieuwsblad.be
jan.avau1@telenet.be

jan.muylaert@nieuwsblad.be

Editie Pajot
Internetkrant Pajottenland
Flieterkouter 53
1570 Tollembeek
0475/60 39 89
colpaert.marc1@editiepajot.com
editiepajot@editiepajot.com

Persinfo
Freddy Kempeneer
0478/30 34 41
freddy@persinfo.org

Passe-Partout
marc.sluys@telenet.be

Goeiedag - Huis-aan-huis magazine
Mira De Bruyn
Weversstraat 27/1
1730  Asse
02/452 35 36
info@goeiedag.be

Deze Week
Mieke Vercruijsse
Journaliste Roularta - Gratis Pers
mieke.vercruijsse@gmail.com

Rondom
editie.pajottenland@rondom.be

Rinfo - De krant van het Zenneland
Stationsstraat 118
1640 St.-Gen.-Rode
02/381 02 02
info@rinfo.be
luc@eurinfo.be

Ring -TV
E. Eylenboschstraat 42
1700 Dilbeek
02/255 95 95
nieuws@ringtv.be

De Zondag 
redactie@roularta.be

Steps City Magazine
redactie.steps@roularta.be