Hoofding Gooik

Sociale dienst 

De sociale dienst staat onder de leiding van de hoofdmaatschappelijk assistente, Ann Vanbraeckel.

De maatschappelijk assistenten staan in voor de behandeling van de aanvragen voor maatschappelijke dienstverlening. Zij onderzoeken de aanvragen en stellen gepaste maatregelen voor. Alle aanvragen en gesprekken blijven strikt vertrouwelijk.

Hoofd maatschappelijk assistente 

Karolien Du Mongh, waarnemend teamcoördinator Welzijn
Tel: 02 454 04 33
e-mail : karolien.dumongh@gooik.be

Maatschappelijke assistenten 

Katja Bosman
Ma-Di vm-Do-Vr
Taak: leefloon, politiek vluchtelingen, tewerkstelling, sociale voordelen, huurtoelage, voorschotten,
Tel: 02 454 04 36
E-mail: katja.bosman@gooik.be

Naomi Polfliet
Alle werkdagen
Taak: leefloon, politiek vluchtelingen, tewerkstelling, sociale voordelen, huurtoelage, voorschotten
Tel.: 02 454 04 35
E-mail: naomi.polfliet@gooik.be

Karolien Du Mongh
Woe vm - Do - Vr
Taak: schulden, juridisch advies, LAC, zorgverzekering, energiebesparende maatregelen
Tel.: 02 454 04 33
E-mail: karolien.dumongh@gooik.be

Linda Bossaerts
Ma - Di - Wo - Do vm
Taak: schulden, juridisch advies, opvoedingsondersteuning
Tel.: 02 454 04 34
E-mail: linda.bossaerts@gooik.be

Wendy Carlier
Ma - Di - Wo - Vr
Taak: poetsdienst, klusdienst, oppasdienst
Tel.: 02 454 04 38
E-mail: wendy.carlier@gooik.be

Marijke Decoster
Alle werkdagen
Taak:  sociale woningen, dorpsrestaurant, seniorenwerking
Tel.: 02 454 12 77
E-mail: marijke.decoster@gooik.be

Stefanie Segers
Alle werkdagen
Taak: schulden, juridisch advies
Tel.: 02 454 04 34
E-mail: stefanie.segers@gooik.be

Dorien De Weerdt, maatschappelijk assistente
Alle werkdagen
Tel: 02 454 12 75
e-mail : dorien.deweerdt@gooik.be